Наша команда

Зазвичай ми не хизуємось, але про нашу чудову команду неможливо мовчати. Взяти, наприклад, розробників. Кожен з них має 3 і більше років досвіду та пристрасть як до технологій, так і до роботи з людьми. Вони досконало володіють необхідними навичками та знаннями, тому зможуть виконати проект будь-якої складності, незалежно від того з якою платформою, системою, індустрією чи мовою необхідно працювати. До всіх інших співробітників наші вимоги є не менш прискіпливими.
Якщо ви шукаєте професійну команду IT-фахівців, Brainberry - саме те місце, що вам потрібне. Наші консультанти, бізнес аналітики, менеджери відділу продажів, розробники та інші спеціалісти з радістю розпочнуть работу над вашим проектом вже сьогодні!

Stokovsky

Кирило Стоковський

Виконавчий директор

Беззаперечний лідер Brainberry та керуючий директор компанії Кирило Стоковський має десятирічний досвід у сфері розробки програмного забезпечення та свого часу займався як технічною стороною діяльності компанії так і організацією роботи колективу. Його навички роботи та досвід у сфері - це невід’ємна частина успіху Brainberry.

Раніше Кирило був головою одного з департаментів компанії, яка спеціалізувалася на технічній підтримці стартапів, та обіймав ключові посади в організаціях різних сфер діяльності. Тепер його знання усіх аспектів бізнесу дозволяє Brainberry успішно працювати над найрізноманітнішими проектами.

Сьогодні Кирило Стоковський - не просто лідер і керівник Brainberry, він разом з іншими працює над кожним починанням компанії. У нагоді стають його навички планування командної роботи, знання гнучких методів розробки програмного забезпечення та вміння працювати з фінансовою стороною справи.

У вільний час Кирило займається футболом або музикою - грає на акустичній чи електрогітарі, адже на його думку, найкращий відпочинок - це активний відпочинок.

Lendel

Дмитро Лендел

Головний QA-спеціаліст

Найголовніше завдання нашої команди - створювати якісний продукт, який не потребуватиме правок у майбутньому. Щоб цього досягти, необхідно ретельно перевіряти, як працює фінальний продукт. Дмитро відповідає за тестування програмного забезпечення до того, як його передадуть клієнту. Він контролює процес створення контрольних тестів, виявлення дефектів у роботі та укладення тестової документації. Саме завдяки Дмитрові ми можемо гарантувати високі стандарти якості нашої продукції та сервісу. Його увага до найменших деталей - це саме те, що шукають наші клієнти.

Savkov

Віктор Савков

Головний UI/UX дизайнер

Віктор приєднався до нашої команди, маючи сім років досвіду роботи з графічним дизайном та веб-дизайном у різноманітних проектах - від локальних до масштабних. Його досвід та пристрасть до роботи - гарантія того, що наші клієнти отримають незабутній досвід від користування сервісом. Не важливо, над чим саме ми працюємо, чи це мобільний додаток чи програмне забезпечення для цілої компанії, редизайн сайту чи навіть IOT, - немає жодних сумнівів, що Віктор з цим впорається. Ми з захопленням спостерігаємо за його кар’єрним зростанням та впевнені, що це лише початок захоплюючої подорожі. Віктор - один з найцінніших активів нашої компанії.

Solopchuk

Андрій Солопчук

Головний розробник програмного забезпечення

Андрій - це надзвичайне поєднання лідерських якостей, прагнення до особистісного розвитку та багатьох років досвіду у сфері розробки програмного забезпечення. Він з легкістю може вести за собою невелику команду розробників, але впорається й з управлінням цілим проектом. Зараз Андрій відповідає за розробку високоякісного програмного забезпечення для наших клієнтів незалежно від сфери їхньої діяльності чи платформи, якій вони надають перевагу.