Цінності компанії

Ми віримо, що успіх можливий лише завдяки співпраці та взаємній повазі. Нашими головними цінностями є:

Командна робота

Всі відділи нашої компанії знаходяться у тісній співпраці один з одним для того, аби задовольнити потреби клієнтів. Незалежно від того чи ця співпраця полягає в обміні знаннями, забезпеченням миттєвою підтримкою чи постійними спільними зусиллями над розвитком проекту, ми завжди можемо розраховувати один на одного. Завдяки цьому і ви можете розраховувати на нас.

До того ж, ми знаємо, що IT-консалтинг передбачає спільну роботу з вашими робітниками. Будь це надання віддалених послуг чи безпосередня робота з вашим вебсайтом, ви можете бути впевнені, що ми побудуємо продуктивні відносини з вашою командою.

Чесність

Нашою метою є створення довготривалих відносин з клієнтами. Ми знаємо, що єдиний вірний шлях до цього – побудова довіри. Саме тому чесність є одним із найголовніших елементів роботи для нас. Обравши співпрацю з Brainberry, ви можете розраховувати на виняткову щирість, зацікавленність та повагу до вашої роботи. Основою всього, що ми робимо, є чесність, прозорість та відданість.

Ми реалізуємо ці принципи кількома способами. Ми ніколи не даємо обіцянок, які не здатні стримати. Ми чітко та справедливо проводимо оцінку наданих продуктів та послуг, без будь-яких прихованих зборів. Нарешті, ми ніколи не використовуємо власні можливості, щоб несправедливо скористатись клієнтом.

Професійність

Всі члени нашої команди мають високі стандарти стосовно професійної етики та поведінки. Вони легко зможуть пристосуватись до вашого ритму та бачення робочого процесу. Як результат, вони швидко інтегруються в вашу компанію.

Наші правила:

  • Пунктуальність та повага до часу і грошей клієнта
  • Уважне виконання зобов’язань незалежно від обсягу чи складності проекту
  • Співпраця з іншими
  • Інформування інших щодо будь-яких проблем та робота над їх швидким вирішенням
  • Розвиток вмінь необхідних для досягнення клієнтських потреб

Ми з гордістю заявляємо, що наші співробітники з ентузіазмом дотримуються всіх правил професіоналізму.

Інновації

Ми не можемо допомогти клієнтам створювати майбутнє, якщо самі зупинемось на досягнутому. Саме тому інновації є одним з наших головних пріоритетів. Наша команда постійно слідкує за новітніми технологіями та розвиває нові навики. Ми використовуємо ці знання для створення продуктів та послуг, а також для розвитку нових підходів до роботи.

В той час як ваші конкуренти працюють над новими проектами, вам теж необхідно не лише не відставати, але й навпаки – бути на крок попереду. Дозвольте нам допомогти вам з цим, використовуючи наші інноваційні продукти та послуги.

Соціальна відповідальність

Ми працюємо з клієнтами з різних країн і віримо, що в наших силах – зробити світ кращим. Саме через це соціальна відповідальність є приоритетною для нас.

Вона починається в наших офісах. Ми піклуємось про те, аби наше обладнання було енергозберігаючим, а кількість відходів була мінімальною. В додачу до цього, ми заохочуємо своїх працівників займатись переробкою чи користуватись громадським транспортом, аби зменшити рівень забруднення.

Як роботодавці, ми віримо, що наш обов’язок – надати гідну оплату праці робітникам, разом з безпечним та сприятливим середовищем. І для нас важливо аби наші партнери мали такі ж самі цінності.